„Man Utd“ žaidėjai pradėjo kvestionuoti O. G. Solskjaero sprendimus © AFP nuotr.

„Manchester United“ klube – itin įtemptas metas.

Sekmadienį „raudonieji velniai“ patyrė vieną gėdingiausių pralaimėjimų klubo istorijoje, kai namuose net 0:5 turėjo pripažinti amžinų varžovų „Liverpool“ pranašumą.

Po šio mačo ant itin karštos kėdės atsidūrė komandos treneris Ole Gunnaras Solskjaeras, kuris, įvairių užsienio portalų duomenimis, gali būti atleistas iki šeštadienio rungtynių su „Tottenham“.

Pranešama, kad norvegas pastaruoju metu prarado ir dalies futbolininkų pasitikėjimą, o rimčiausias konfliktas rūbinėje kilo po pralaimėjimo 2:4 „Leicester“ ekipai.

Šiame mače O. G. Solskjaeras nusprendė į aikštę išleisti tik po traumos sugrįžusį Harry Maguire'ą, kuris sužaidė itin prastas runtynes ir tai sukėlė daug klausimų kitam vidurio gynėjui Ericui Bailly. Žurnalisto Jameso Duckerio duomenimis, Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys atvirai kvestionavo stratego sprendimą pasitikėti kelias savaites nežaidusiu komandos kapitonu.

ESPN taip pat skelbia, kad komandoje tvyro tam tikra įtampa tarp jaunojo Masono Greenwoodo ir į komandą sugrįžusio Cristiano Ronaldo.

Straipsnio įvertinimas: 8 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos