Mančesterio derbis: Robino Hudo žygių įkvėptas "Man Utd" (įdomūs faktai)

Šį vakarą Anglijos "Premier" lygoje įvyks pirmasis šio sezono Mančesterio derbis.

"Etihad" stadione "Manchester City" komanda priims "Manchester United" futbolininkus, kurie, nepaisant prastų rezultatų šiame sezone, savaitės viduryje sudavė smūgį Londono "Tottenham" ekipai.

"Man City", šį sezoną taip pat nerungtyniaujantis pagal savo galimybes, yra laikomas akivaizdžiu rungtynių nugalėtoju, tačiau "Man Utd", net ir demonstruodamas geriausios formos, ne kartą įrodė, kad gali apkarpyti sparnus potencialiam dvikovos favoritui.

Sustikimas "Man City" tvirtovėje startuos 19 val. 30 min. Pateikiame įdomiausius dvikovos faktus:


Tai bus 149-asis Mančesterio komandų susirėmimas aukščiausioje šalies lygoje. "United" šventė 56 pergales, "City" – 45, dar 47 dvikovos baigėsi lygiosiomis.

"Manchester City" praėjusį sezoną iškovojo pirmąją pergalę miesto derbyje, kuris buvo žaidžiamos "Etihad" stadione. Iki tol "miestiečiai" savo žiūrovų akivaizdoje be pergalės liko keturis kartus.

Praėjusiame sezone "Man Utd" klubas miesto derbyje buvo nugalėtas dukart – "Man City" triumfas rezultatu 3:1 ir 2:0. Paskutinė komanda, kuri "raudonuosius velnius" per sezoną įveikė dukart ne mažesne nei dviejų įvarčiu persvara buvo "Liverpool" (1978-79 m.).

"Man City", kol kas savo vieninteles rungtynes "Etihad" stadione pralaimėjusi "Wolves" komandai, per Pepo Guardiolos erą namų aikštėje dar niekada nepatyrė dviejų pralaimėjimų "Premier" lygos sezone.

"Miestiečiai" šį sezoną namuose jau prarado penkis taškus prieš pirmojo šešeto komandas – tiek pat, kiek per visą 2018-19 m. sezoną.

Žaidžiant tiek namuose, tiek išvykoje, "Man City" iš viso jau išbarstė 13 taškų, kai per visą praėjusį sezoną buvo prarasta tik 16, o 2017-18 m. sezone – 14.

Problemų gynyboje turinti "Man City" komanda "sausų" vartų nesugeba išlaikyti jau aštuonerias rungtynes iš eilės visuose turnyruose.

Praėjusiame ture du įvarčius į "Burnley" vartus įsūdęs Gabrielis Jeusas namų aikštėje nepasižymi nuo kovo mėnesio – 10 tuščių rungtynių.

"Premier" lygoje "Man Utd" ekipa nepralaimėjo ketverių rungtynių eilės – dvi pergalės ir tiek pat lygiųjų. Tai yra ilgiausia serija prie Ole Gunnaro Solskjaero, kai šis tapo nuolatiniu "Man Utd" ekipos treneriu.

Kur kas prasiausčiau atrodo "raudonųjų velnių" statistika išvykoje – per 11 pastarųjų rungtynių iškovota vos viena pergalė: šeši pralaimėjimai ir ketverios lygiosios.

Rekordiniu pirkiniu gynybą sustiprinusi "Man Utd" komanda kol kas teigiamais rezultatais negali pasigirti – "United" praleido bent vieną įvartį 12 rungtynių iš eilės, kurios buvo žaidžiamos varžovų tvirtovėje. Tai – ilgiausia serija per 33 metus.

Jeigu "Man Utd" nepavyks iškovoti pergalės miesto derbyje, tai bus prasčiausias startas (dabar – 21 tšk.) nuo 1989-90 m. sezono.

Ole Gunnaro Solskjaero kariauna prieš pirmojo šešeto komandos nepralaimėjo pastarųjų penkerių rungtynių – dvi pergalės ir trejos lygiosios. Keturios iš minėtų rungtynių buvo žaidžiamos šiame sezone.

Marcusas Rashfordas per pastarąsias 10 rungtynių "Man Utd" gretose įmušė devynis įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos