Mančesterio derbyje - lygiosios, "Liverpool" namuose išleido pergalę prieš "Southampton" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar ketverios 10-ojo turo rungtynės.

"Old Trafford" stadione įvyko išskirtinė turo dvikova, kurioje susitiko dvi Mančesterio ekipos - "Manchester United" ir "Manchester City".

Pirmoji kėlinio pradžia prasidėjo "miestiečių" komandos pavojingesniu žaidimu, tačiau po pirmųjų 10 minučių žaidimas išsilygino. "Man Utd" kontroliavo kamuolį, bet tai prie įvarčio neprivedė ir per pirmąsias 45 minutes nebuvo nei vieno smūgio į vartų plotą.

Antrajame kėlinyje Manuelio Pellegrini auklėtiniai prie Davido De Gea ginamų vartų beveik visai nebekūrė, o šeimininkai ir toliau žaidė su kamuoliu bei jį kontroliavo.

84-ąją minutę prie "Man City" vartų buvo sukurta pavojingiausia šių rungtynių proga. Po nuostabaus Anthony Martialio perdavimo Jesse Lingardas vienu lietimu kamuolį nukreipė į skersinį. Vos po kelių minučių prie Joe Harto vartų vėl kilo pavojingas epizodas, tačiau pats vartininkas susitvarkė su šiuo iššūkiu.

Po lygiųjų "Man City" išsaugojo pirmąją vietą, tačiau turi vienodai taškų su Londono "Arsenal". Louiso van Gaalo treniruojama komanda su 20 taškų lieka ketvirtoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" rezultatu 1-5 sutriuškino "Bournemouth" vienuolikę. Po ilgo laukimo sužibo Harry Kane'as, kuris šiame susitikime pelnė tris įvarčius. Tuo tarpu "Sunderland" be vargo savo aikštėje nugalėjo "Newcastle" futbolininkus.

Paskutinės vakaro rungtynės "Liverpool" savo žiūrovų akivaizdoje išsiskyrė taikiai su "Southampton". Christianas Benteke "raudonuosius" 77-ąją minutę išvedė į priekį, tačiau Sadio mane 86-ąją minutę svečiams išplėšė tašką.

"Man Utd" 0 - 0 "Man City"

"Sunderland" 3 - 0 "Newcastle"

43' [1 - 0] A.Johnson (11m. baudinys)

65' [2 - 0] B.Jones

86' [3 - 0] S.Fletcher

45' F.Coloccini ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Bournemouth" 1 - 5 "Tottenham"

1' [1 - 0] M.Ritchie

9' [1 - 1] H.Kane (11m. baudinys)

17' [1 - 2] M.Dembele

29' [1 - 3] E.Lamela

57' [1 - 4] H.Kane

64' [1 - 5] H.Kane

"Liverpool" 1 - 1 "Southampton"

77' [1 - 0] C.Benteke

86' [1 - 1] S.Mane

90' S.Mane ("Southampton") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8057030" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>