Mančesterio derbyje - minimali "Man City" pergalė (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos intriguojančios 10-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione įvyko principinis Mančesterio derbis, kuriame jėgas išbandė "Manchester City" ir "Manchester United". Manuelio Pellegrini auklėtiniai minimaliu skirtumu pranoko "raudonuosius velnius".

Pirmajame kėlinyje visišką pranašumą turėjo "miestiečiai", kurie sukūrė daug pavojingų progų prie Davido De Gea ginamų vartų. Agresyviausiai atrodė Sergio Aguero, tačiau argentiniečiui pralaužti ispano ginamų vartų nepavyko.

39-ąją minutę "Man City" šansai išovoti pergalę padidėjo dar labiau, kai antrąją geltoną kortelę už pražangą varžovui gavo Chrisas Smallingas. Nuo šios minutės "Man Utd" futbolininkų aikštėje buvo 10.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Man City" dominavimu ir visai netrukus krito pirmasis bei pergalingas šių rungtynių įvartis. 63-ąją minutę po puikaus Gaelio Clichy perdavimo galiausiai pasižymėjo S.Aguero.

Per likusį laiką Louiso van Gaaalo auklėtiniai pradėjo demonstruoti pavojingesnį futbolą ir sukūrė nemažai progų. Tačiau patikimai vartus saugojęs Joe Hartas užtikrino komandos pergalę rezultatu 1-0.

Anglijos čempionai į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir išlieka trečioje vietoje. Tuo tarpu "Man Utd" po pralaimėjimo su 13 taškų užima vos devintąją poziciją.

Vėlesnėse rungtynėse "Aston Villa" savo žiūrovų akivaizdoje dramatiškai nusileido Londono "Tottenham" klubui. Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo, tačiau Nacero Chadli (84 min.) ir Harry Kane'o (90 min.) įvarčiai lėmė "Spurs" pergalę rezultatu 1-2.

"Manchester City" 1 - 0 "Manchester United"

63' [1 - 0] S.Aguero

39' C.Smalling ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

"Aston Villa" 1 -  2 "Tottenham"

16' [1 - 0] A.Weimann

84' [1 - 1] N.Chadli

90' [1 - 2] H.Kane

65' C.Benteke ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Mahonis

Southamton 5 praleisti ivarciai per 10 rungtyniu . Po 0.5 i varzybas . Neblogai ginyba atrodo 😃

• 0
  • bosas

10 kaip ir priklauso Mu

• -1
  • foxGEE

truksta Stroomano ir vieno gero gynejo ir komanda bus tobula.ziema si problema bus istaisyta,o iki sausio reikia pakilti i 4-6 vieta,tada vieta CL tikrai bus.o jau patekus ten,kita sezona siekti titulu.sis sezonas skirtas zaizdoms isilaizyt.pozytyvas ,jog komanda vel turi charakteri.prisiminuspraita sezona ,kai paskutinemminutem atiduodavom pergales ir taskus,o si sezona patys ne karta lyginom rezultata ir atemem taskus is varzovu.sis pralaimejimas MC ,nemanau kad isbalansuos komanda.vis tik zaista isvykoj su cempionais,ir plius MU, panasu,yra igavusi MC sindroma.viskas nesisekazaidzaint su jais.panasu sindroma turejo Real pries Barca.kaip belostu vistiek gaudavo serijanelaimiu ir pralaimedavo.dabar atrodo Real nuo to issigyde.Baernas irgi turi-turejo Borusia sindroma, visad itin problematiskos rungt.jiems buna su Borusia.o MU panasu turi MC ir Totes sindroma EPL.nu ka darysi ,pasveiksim ir mes 😀

• +1
  • ManUTD

Jei jum zaidimas prie moyeso ir prie LvG toks pats,tuomet diskutuoti apie futbola su jumis tiesiog neimanoma. Jus pasiziurekit irasus praeitu metu ir siu,palyginkit kas matosi elementariausiai,zaideju judejimas aiksteje,visi turi savo plotus,kurie yra apgalvoti,is kuriu puikiai spaudziami varzovai,puolimas kaip vaiksto grqziai. Kas buvo prie Moyeso? Nesk kamuoli kuo toliau RVP arba Rooney uzsikabins,pasas valenciai arba Yupngui ir skersai i baudos aikstele. Matot dabartiniam zaidime tokia filoaofija? Sioj komandoi matosi mintis,matosi taktikos,matosi uzsivedimas. Nelyginkit Moeyso su LVG,netinkami palyginimai. Palaukim menesi,max du,bus tikrai gera atkarpa 10-15 varzybu iki duoboles,susizais komanda,truksta dar tikslumo,truksta tos nuojautos kur komandos draugas but gali,per daug nauju zaideju. Viskas nuteikia optimistiskai.

• +5
  • asdasads

😀DDDDD sako kitamet ucl vieni is favouritu bus man utd 😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD