Mančesteryje prisistatęs E. ten Hagas – apie H. Maguire'o ateitį ir du milžinus „Premier“ lygoje © JumpStory nuotr.

„Aišku, kad jis yra planuose. Ką jis duoda? Įvarčius“, – tokia buvo viena iš Eriko ten Hago citatų spaudos konferencijoje apie Cristiano Ronaldo. 

E. ten Hagas šiomis dienomis pradėjo pirmuosius savo darbus „Manchester United“ klube. Šiandien specialistas iš Nyderlandų jau bendravo su žurnalistais ir kalbėjo apie „Premier“ lygos lygį, Harry Maguire'o ateitį ir du milžinus turnyrinės lentelės viršūnėje – „Manchester City“ bei „Liverpool“. 

Apie H. Maguire'ą ir jo kapitono pareigas naujas „Man Utd“ treneris atsiliepė: „Kitas sezonas yra kita istorija. Jis puikiai darbavosi, jis yra geras žaidėjas, daug prisidėjęs prie „Manchester United“ žaidimo. Laukiu, kada galėsiu pradėti su juo dirbti.“

Apie „Man City“ ir „Liverpool“ ekipas: „Gerbiu abi šias komandas, „Manchester City“ ir „Liverpool“. Abi komandos žaidžia fantastišką futbolą. Bet, kaip visi matote, eros kažkada baigiasi.“

„Lyga yra nuostabi. Jau spėjau susipažinti su kai kuriais treneriais ir komandomis „Premier“ lygoje ir žinau, kaip su tuo tvarkytis. Vienas dalykas yra aišku, kad „Premier“ lyga yra didžiausia lyga pasaulyje, manau, ir laukiu kada galėsiu kautis su visomis komandomis. 

„Esu pasakęs, kad vis dar esu analizavimo procese – laukiu, kada galėsiu pradėti dirbti su žaidėjais. Sezoną, prieš šitą, ši komanda finišavo antroje vietoje, todėl potencialo čia yra“, – apie lygą ir komandą kalbėjo E. ten Hagas. 

Straipsnio įvertinimas: 5 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos