„Manchester City“ nesugebėjo įveikti „Aston Villa“ ekipos futbolininkų © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienį vykusiame „Premier“ lygos mače „Manchester City“ ekipa turėjo vargo, tačiau išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Aston Villa“ futbolininkais.

Pirmoje rungtynių pusėje veiksmo buvo nedaug. „City“ kontroliavo kamuolį, tačiau atakas regzti sekėsi sunkiai. Abi ekipos turėjo po progą pasižymėti, tačiau to padaryti nepavyko.

Pirmasis mačo įvartis krito 50 minutę. Po Kevino de Bruyne perdavimo iš krašto kamuolį į vartus pasiuntė jau 10 savo įvartį šiame sezone pelnęs Erlingas Haalandas.

„Miestiečiai“ turėjo iniciatyvą likusioje rungtynių eigoje, tačiau retą progą atradę „Aston Villa“ futbolininkai sugebėjo ją išnaudoti ir išlyginti rezultatą. 74 minutę galingu smūgiu oponentų vartininką nuginklavo Leonas Bailey.

Po šio susitikimo „City“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Villa“ užima 17 vietą.