„Manchester United“ FA taurėje turėjo vargo su ketvirto diviziono klubu © PA nuotr.

„Manchester United“ sudėtingai, tačiau žengė į kitą FA taurės raundą.

Trečiojo raundo dvikovoje „raudonieji velniai“ 4:2 palaužė ketvirtojo Anglijos diviziono „Newport County“ komandą.

Jau po pirmų 13 minučių „Manchester United“ pirmavo dvejais įvarčiais. Bruno Fernandes ir Kobbie Mainoo mušė įvarčius.

Prieš pertrauką „Newport County“ švelnino rezultatą, o 47-ąją minutę pavyko jį ir išlyginti.

Visgi „Manchester United“ komandai reikalus sutvarkė Rasmusas Hojlundas bei Antony, kuris pasižymėjo po 9 mėnesių.

Eriko ten Hago auklėtiniai šiose rungtynėse žaidė be Marcuso Rashfordo, kuris prieš savaitgalio rungtynes vietoj treniruotės pasirinko naktinį klubą.

„Liverpool“, tuo tarpu, žaidė pirmą mačą po Kloppo žinios po sezono palikti ekipą. „Raudonieji“ 5:2 sutriuškino „Norwich City“ ekipą.