„Manchester United“ ir „Leicester City“ ekipos išsiskyrė taikiai © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ ekipos viltys pasiekti Čempionų lygą blėsta. Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Raudonieji velniai“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Leicester City“ ekipa.

Pirmąjame kėlinyje kogero realiausią progą pasižymėti turėjo šeimininkai. Bruno Fernandesas išbėgo vienas prieš vieną su vartininku Kasperu Schmeicheliu, tačiau šią akistatą laimėjo danas ir rezultatas išliko lygus.

Antroje rungtynių pusėje pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. 63 minutę po fantastiško Jameso Maddisono perdavimo iš krašto Kelechi Iheanacho smūgiu galva nuginklavo Davidą de Gea ir rezultatas tapo 1:0.

Vis gi, Rangnicko auklėtiniai teigiamai sureagavo į praleistą įvartį ir žaibiškai išlygino rezultatą. 66 minutę Fredas pirmas prišoko prie atšokusio kamuolio ir pasiuntė jį į vartus.

80 minutę „Lapės“ dar kartą išsiveržė į priekį, tačiau Jameso Maddisono įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Po šių rungtynių „Manchester United“ stovi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje, taškais susilygindami su „Tottenham“. Nuo ketvirtoje vietoje esančio „Arsenal“ juos skiria 3 taškai, tiesa „Kanonieriai“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.