„Manchester United“ ketvirtą kartą iš eilės nusileido „Brighton“ ekipai © Reuters nuotr.

„Manchester United“ po rinktinių lango patyrė pralaimėjimą.

„Raudonieji velniai“ namuose 1:3 nusileido „Brighton“ futbolininkams.

Rungtynes Eriko ten Hago auklėtiniai pradėjo pozityviai – aktyviai spausdami varžovus bei kurdami progas.

Visgi 20-ąją minutę Danny Welbeckas išvedė svečius į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje kamuolį į vartus pasiuntė Rasmusas Hojlundas. Šioje vietoje prireikė VAR įsikišimo. Rezultatyvaus perdavimo metu buvo užfiksuotas galinės linijos pažeidimas.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino Pascalis Grossas. Įvartį pelnė ir po keitimo aikštėje pasirodęs Joao Pedro – 3:0.

Nuo suolo pakilęs „Man Utd“ jaunuolis Hannibalas Mejri dar sugebėjo sušvelninti skirtumą.

Po 5 turų Eriko ten Hago auklėtinių sąskaitoje – 6 taškai. „Brighton“ turi dvigubai daugiau.