"Manchester United" laimėjo Anglijos FA taurę © Eurofootball.lt
Anglijos futbolo grandas "Man Utd" tapo pirmuoju klubu laimėjusiu šalies FA taurę vienuolika kartų. 123-ąjį kartą vykusio turnyro finale Mančesterio futbolininkai rezultatu 3-0 įveikė pirmojo diviziono "Millwall" vienuolikę.

"%c00040" - "%c00150" 3 - 0
44' %p01877
64', 81' %p01874

Pirmą kartą į taurės finalą patekusio "Millwall" žaidėjai prieš savo galingesnius varžovus atsilaikė beveik visą pirmą kėlinį. Tačiau prieš pat pertrauką "Man Utd" išsiveržė į priekį - po Gary Neville'o perdavimo jaunasis Cristiano Ronaldo galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Nepaisant gero komandos fanų palaikymo, "Millwall" antrojo kėlinio pradžioje buvo užspausti prie savo vartų. 60 minutę žaidžiantis treneris Dennisas Wise'as atmušė Mickaelio Silvestre'o smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos. Po keturių minučių baudos aikštelėje buvo pargriautas Ryanas Giggsas, ir Ruudas Van Nistelrojus realizavo baudinį taip praktiškai užtikrindamas komandos pergalę. Likus devynioms minutėms Van Nistelrojus pasižymėjo dar kartą ir vėliau buvo išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju.