„Manchester United“ po dviejų greitų įvarčių triumfavo miesto derbyje © Reuters nuotr.

Šeštadienį įvyko Mančesterio miesto derbis, kuriame po inirtingos pabaigos 2:1 triumfavo „Manchester United“ futbolininkai, įveikdami „Manchester City“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje užtikrinčiau atrodė „Manchester United“ ekipa. Rashfordas turėjo keletą progų pasižymėti, tačiau jos liko neišnaudotos. Kėlinys baigėsi be įvarčiu.

Antrojo kėlinio pradžioje vietoje Philo Fodeno į aikštę žengė Jackas Grealishas. Buvęs „Aston Villa“ saugas netrukus pasižymėjo po Kevino De Bruynes perdavimo.

Po įvarčio atrodė, kad „miestiečiai“ ganėtinai ramiai kontroliuoja rungtynes.

„Raudonieji velniai“ viską aukštyn kojom apvertė 78-ąją minutę, kai pavyko pasižymėti Bruno Fernandesui po kontraversiško teisėjų sprendimo. Rashfordas akivaizdžiai buvo nuošalėje, tačiau arbitrai nusprendė, kad jis žaidime nedalyvavo.

82-ąją minutę „Manchester United“ iškovojo pergalę po Marcuso Rashfordo įvarčio. Anglas gavo puikų perdavimą nuo Alejandro Garnacho ir nuginklavo Edersoną.

Po šio mačo Eriko ten Hago auklėtiniai pakilo į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje ir dabar juos skiria vos vienas taškas iki savo pagrindinių miesto varžovų.