Maradonos šou Rusijoje - "svaigo nuo rungtynių", rodė vidurinius pirštus ir atsidūrė medikų rankose (VIDEO)

Argentina vakar išsigelbėjo ir pateko į pasaulio čempionato atkrintamųjų etapą, tačiau tikroji rungtynių žvaigždė buvo ne Lionelis Messi ar Marcosas Rojo, o legendinis šios šalies futbolininkas Diego Maradona.

Jau nuo pat rungtynių pradžios 57-erių metų vyras pateko į operatorių akis - jis buvo užfiksuotas, kaip greta savęs pasikvietė nigerietę moterį ir su ja linksminosi šokdamas.

Pro operatorių akis nepraslydo ir D. Maradonos reakcija po pirmojo įvarčio - argentinietis, kaip įtariama prieš rungtynes vartojęs alkoholio ar šio to rimčiau, meldėsi su aukščiausiais, parodęs gana išraiškingą reakciją.

Pirmojo kėlinio pabaigoje, kai prie vienų ir kitų vartų nebuvo pavojingų epizodų, nurimo ir legenda - praeityje garsus futbolininkas jau buvo užfiksuotas miegantis.

Linksmybės prasidėjo M. Rojo įmuš pergalingą įvartį - Maradona pakilo iš savo sėdimos vietos ir visus "apdovanojo" savo viduriniais pirštais.

Ties tuo D. Maradonos vakaras nesibaigė - po pergalės argentiniečiui pasidarė blogai ir jam buvo suteikia medicininė pagalba, tačiau kaip rašoma jo oficialioje "Instagram" paskyroje, jam nieko rimto nenutiko ir į ligoninę jis nekeliavo.

D. Maradona Argentinos rinktinės kovas Rusijoje stebi nuo pat pasaulio čempionatas pradžios.