Marijampolės meras Povilas Isoda sureagavo į pasklidusią žinią apie galimus pokyčius „Sūduvos“ ekipoje.
Tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas pranešė, kad A lygos komanda netrukus pakeis savininkus ir pereis į prieštaringai vertinamo verslininko Žydrūno Buzo rankas.
„Kategoriškai neigiu, kad FK „Sūduva“ pardavimas ar derybos dėl pardavimo vyksta su Marijampolės savivaldybės politikų palaiminimu.
Nepalaikau ir nepalaikysiu legendinio mūsų miesto futbolo klubo pardavimo minimam žmogui.
Kol esu meru Marijampolės savivaldybės parama šio futbolo klubo nepasieks, jeigu minima informacija pasitvirtins“, – socialiniame tinkle parašė meras.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą