Marijampolės „Sūduva“ nepaliko vilčių „Jonavai“ (VIDEO)

Įvarčių ir aštraus žaidimo, o po jo ir geltonų kortelių šiandieniniame „Jonavos“ ir „Sūduvos“ susitikime tikrai netrūko. Po atkaklios dvikovos marijampoliečiai svečiuose šventė pergalę 1:4 (1:0) ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą A lygos pirmenybėse.

Vos prasidėjus rungtynėms geltoną kortelę užsidirbti sugebėjo Tomas Salamanavičius. Tuoj pat po Vaido Slavicko perdavimo iš aikštės vidurio šeimininkus išgąsdino ir „Sūduvą“ į priekį išvedė Henris Ndongas. Pirmasis rungtynių įvartis. Netrukus progą turėjo Karolis Laukžemis, tačiau jo smūgiuotą kamuolį atrėmė „Jonavos“ vartų sargas.

Vėliau kelius link varžovų bandė surasti Klaudijus Upstas, bet Ivano Kardumo paliktus vartus išgelbėjo laiku ir vietoje atsiradęs Andro Švrljuga. Maksimas Marusičius toliau spaudė marijampoliečius, tačiau nesėkmingai.

Po akimirkos  „Jonavai“ atsakymą davė Povilas Leimonas, kamuolys nuskriejo virš vartų. 34–ąją minutę po skausmingos oro dvikovos ant vejos atsidūrė Ovidijus Verbickas, tačiau netrukus grįžo į žaidimą.

Perdavimą į baudos aikštelę atliko A. Švrljuga, bet Karolis Salikas laiku išgelbėjo savo komandą. Panašiu išpuoliu atsakyti greitai bandė Tadas Eliošius, perdavė kamuolį T. Salamanavičiui, bet atakos paversti įvarčiu nepavyko.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, geltona kortelė buvo parodyta Juliui Aleksandravičiui. Į rūbinę „Sūduvos“ futbolininkai žygiavo su nedidele persvara.

Po petraukos svečiai grįžo tokios pačios sudėties, keitimą atliko tik „Jonavos“ ekipos treneris: vietoje K. Upsto į aikštę žengė Davidas Makaradze.

Netikėtumas Marijampolės ekipos baudos aikštelėje – iš Ivano Kardumo perėmęs kamuolį T. Eliošius pasistatė jį, smūgiavo link vartų ir epizodą rezultatyviai užbaigė T. Salamanavičius. Intriga prasidėjo iš naujo.

Vaidas Slavickas ilgai džiaugtis lygiu rezultatu „Jonavai“ neleido, perėmė kamuolį iš netoliese buvusio Marjano Altiparmakovskio ir įmušė ketvirtąjį savo įvartį šiame A lygos sezone. 66–ąją minutę pavojingai smūgiavo P. Leimonas, tačiau kamuolys atšoko nuo virpsto. Po akimirkos O. Verbicko smūgį atrėmė K. Salikas.

Pirmoji raudona kortelė ir nesėkmė „Jonavos“ ekipai – kliudęs O. Verbicko veidą nubaustas antrąja geltona kortele šiandienos rungtynėse buvo J. Aleksandravičius. Komanda liko žaisti dešimtyje. To nesureikšminę svečiai ir toliau kūrė progas: po Pauliaus Janušausko perdavimo prie pat vartų jį palietė ir K. Saliką nuginklavo Ernestas Veliulis.

Eilinis sąmyšis „Jonavos“ baudos aikštelėje dar kartą baigėsi rezultatyviai – vartininko atmuštą smūgį pakartojo ir įvarčiu pavertė po keitimo ant vejos pasirodęs Robertas Vėževičius.

Likus žaisti kelias minutes, P. Leimoną pakeitė Domantas Antanavičius. Vos pasirodęs aikštėje jaunasis futbolininkas bandė išeiti vienas prieš varžovų vartininką, tačiau nesėkmingai.

„Jonavai“ vilčių nebeliko – Marijampolės „Sūduva“ nokautavo komandą savų varžovų akivaizdoje ir išsivežė namo svarbius taškus.