Marijampolės "Sūduva" – trečius metus iš eilės Lietuvos čempionė

Lietuvos futbolo A lygoje trečią sezoną iš eilės triumfavo Marijampolės „Sūduva“.

15-ąją pergalę iš eilės marijampoliečiai iškovojo 30-ojo turo mače išvykoje rezultatu 5:1 (3:0) sutriuškindami „Panevėžį“.

Kaip ir praėjusiame susitikime su Klaipėdos „Atlantu“, taip ir šiose rungtynėse „Sūduva“ surengė puikų kelių minučių spurtą.

3-iąją minutę po pakelto kampinio galva į artimąjį vartų kampą kamuolį nukreipė Domagojus Pušičius, o 9-ąją minutę pasižymėjo Mihretas Topčagičius, kuris palietė kamuolį po Pauliaus Golubicko smūgio iš už baudos aikštelės.

Panevėžiečiai pirmame kėlinyje susikūrė dvi dėkingas progas. Sebastiano Vasquezo smūgį galva atrėmė Ivanas Kardumas, savo ruožtu, buvęs „Sūduvos“ saugas Paulius Janušauskas smūgiavo galingai, bet šalia vartų.

27-ąją minutę „Sūduva“ pelnė trečią įvartį. Vėl į ataką nuskubėjęs Semiras Kerla atliko precizišką perdavimą Josipui Tadičiui ir šis nepriekaištingai smūgiavo vienu lietimu.

Antrame kėlinyje šeimininkai parodė charakterį ir sužaidė kur kas geriau. 60-ąją minutę po P. Janušausko perdavimo tiksliai iš arti smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Patrikas Bordonas, o po kelių minučių „Sūduvą“ nuo įvarčio išgelbėjo tik kamuolio skriejimo trajektorijoje atsidūręs I. Kardumas.

73-iąją minutę marijampoliečiai galutinai nuslopino „Panevėžio“ entuziazmą. Po keitimo aikštėje pasirodęs Renanas Oliveira meistriškai perkėlė kamuolį per tėvynainį Rafaelį Broetto, o antrą pridėto laiko minutę dar kartą pasižymėjo J. Tadičius.

81 tašką turinti „Sūduva“ artimiausiam konkurentui Vilniaus „Žalgiriui“ tapo nepavejama.