9-ąją poziciją šio sezono "Serie A" pirmenybėse užėmęs "%c00068" klubas oficialiai pranešė, kad kitą sezoną komandą treniruos Mario Beretta.

Buvęs "Ternana" strategas, klube pakeis į "%c00109" išvykusį Luigį Del Nerį, kuris vos išvedęs "Chievo" į "Serie-A" iš karto sugebėjo padaryti kluba stipriausio Italijos futbolo diviziono vidutinioku.

"Aš esu labai laimingas, galėdamas treniruoti klubą, kuris vaidiną svarbų vaidmenį Italijos futbole." - kalbėjo Beretta.

"Žinau, kad man nebus lengva, tačiau pasistengsiu pratęsti tai, ką pasiekė Del Neri, o jis pasiekė tikrai labai daug, tad dabar ant mano pečių gula milžiniška atsakomybė."

Berettai pratęsti Del Neri pasiekimus gali sutrukdyti ir galimas vieno klubo lyderių Simone'o Perrottos (%p01716) netekimas.

26-erių metų saugu, su Italijos rinktine dabar žaidžiančiu Europos čempionate, domisi tokie klubai kaip "%c00028". Taip pat neatmetama galimybė, jog Perrotta paseks buvusį trenerį Luigį Del Nerį ir persikels į "Porto", tad "Chievo" beveik neturi galimybių išlaikyti šį futbolininką.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos