Marokas įveikė Kanadą ir užsitikrino pirmąją vietą F grupėje © CHINE NOUVELLE/SIPA nuotr.

Visus nustebinusi Maroko rinktinė antrą kartą per savo istoriją užėmė pirmąją vietą pasaulio čempionato grupėje.

F grupėje Walido Regragui auklėtiniai finišavo pirmi po 2:1 pergalės prieš Kanados rinktinę.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito anksti. 4-ąją minutę po grubios Kanados vartininko Milan Borjano klaidos iš toli pasižymėjo techniškai kamuolį į vartus nukreipęs Hakimas Ziyechas.

23 min. po Achrafo Hakimi perdavimo rezultatą padvigubino Youssefas En-Nesyri.

Prieš kėlinio pabaigą Kanados rinktinė sugebėjo pelnyti savo įvartį. Po Samo Adekugbe skerso perdavimo į savus vartus įsimušė Nayefas Aguerd.

Antrajame kėlinyje įvarčių nebuvo, todėl Marokas triumfavo 2:1. Tiesa, puikią progą po kampinio turėjo Kanados rinktinės legenda Atiba Hutchinsonas. Visgi veterano smūgis skriejo į skersinį, o vėliau nusileido labai arti vartų linijos.

Kitame mače Kroatija ir Belgija pasidalino po tašką (0:0), o Afrikos žemyno komanda su 7 taškais atsidūrė grupės viršūnėje.