"Marseille" iššvaistė dviejų įvarčių persvarą, tačiau po pratęsimo žengė į Europos lygos finalą (VIDEO)

Europos lygos pusfinalis tarp „Marseille“ ir Zalcburgo „Red Bull“ pateisino tokios rungtynių svarbos vardą. „Marseille“ ekipa pralaimėjo 1:2 po pratęsimo, tačiau to užteko, kad žengtų į Europos lygos finalą, kadangi pirmąjį susitikimą namuose laimėjo 2:0.

„Red Bull“ ekipa į šias rungtynes žengė turint dviejų įvarčių deficitą, tačiau tai komandos nepalaužė. Amadou Haidara 53-ąją minutę pelnė pirmąjį „Red Bull“ ekipos įvartį ir atgaivino viltį.

O jau 65-ąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė Bouna Sarras, po kurio įvarčio rezultatas tapo 2:0.

Per likusį rungtynių laiką komandoms pasižymėti nepavyko ir jos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Ten taip pat atrodė, jog nugalėtojas nepaaiškės. Vis dėlto 116-ąją minutę po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Rolando, kuris buvo visiškai neprižiūrimas „Red Bull“ gynėjų.

Įdomu tai, kad kampinis prie „Red Bull“ vartų buvo skirtas po teisėjo klaidos, kadangi aikštę kamuolys paliko nuo „Marseille“ futbolininko.

Per likusias minutes „Red Bull“ ekipai reikėjo ne tik išlyginti rezultatą, tačiau įmušti du įvarčius, kadangi jie praleido įvartį namų stadione. Negana to, 119-ąją minutę Austrijos ekipa liko ir be A. Haidaros, kuris už smūgį alkūnė gavo antrą geltoną kortelę ir  buvo išvarytas iš aikštės.

„Marseille“ ekipa finale susitiks su Madrido „Atletico“ futbolininkais. Europos lygos finalas vyks gegužės 16 dieną Prancūzijoje, Liono mieste.

„Red Bull“ 2:1 „Marseille“ (2:3 bendru rezultatu)
53‘ [1-0] A. Haidara
65‘ [2-0] B. Sarr (į savus vartus)
116‘ [2-1] Rolando
119' A. Haidara („Red Bull“) raudona kortelė