„Marseille“ išvykoje susitvarkė su „Montpellier“ futbolininkais © AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „Ligue 1“ rungtynėse „Marseille“ išvykoje be didesnio vargo rezultatu 2:1 įveikė „Montpellier“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 47 minutę. Atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Nuno Tavaresas.

61 minutę rezultatas tapo 2:0. Šeimininkų ekipos gynėjas gynėjas Maxime'as Esteve sužaidė nesėkmingai ir įsimušė kamuolį į savus vartus.

86 minutę pirmojo svečių ekipos įvarčio autoriui Nuno Tavaresui buvo parodyta raudona kortelė. Negana to, šeimininkai „Montpellier“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą, kai 90+1 minutę 11 metrų baudinį realizavo Teji Savanier. Visgi, šeimininkams bent iki lygiųjų šiame mače pritrūko.

Šiuo metu Marselio komandos futbolininkai užima trečią vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu, „Montpellier“ tenkinasi keturiolikta pozicija.