"Marseille" netikėtai suklupo Loriente © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijoje buvo žaidžiamos vienerios "Ligue 1" futbolo pirmenybių 30-ojo turo rungtynės, kuriose netikėtą pralaimėjimą patyrė dėl vietų Europoje kovojantis "Marseille" klubas, išvykoje rezultatu 2-1 nusileidęs kukliai "Lorient" ekipai.

Loriente vykusiame mače rezultatas 0-0 išsilaikė iki 60-osios rungtynių minutės, kuomet šeimininkų ekipą į priekį išvedė Rafikas Saifi. Iki rungtynių pabaigos likus maždaug 15 minučių visų stadione susirinkusių gerbėjų džiaugsmui Ulrichas Le-Penas pasiuntė antrą kamuolį į "Marseille" vartus ir padvigubino savo ekipos persvarą. Paguodos įvartį Marselio ekipai 81-ąją mačo minutę pelnė Prancūzijos rinktinės puolėjas Djibrilas Cisse, sėkmingai realizavęs 11-os metrų baudinį.

"%c00293" 2 - 1 "%c00071"
60` [1 - 0] Rafik Saifi
74` [2 - 0] Ulrich Le-Pen
81` [2 - 1] Djibril Cisse (iš 11m.)