"Marseille" renka taškus, "Bordeaux" ir toliau klumpa Prancūzijoje © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate trečiadienį vyko dvejos atidėtos rungtynės.

Lyderio poziciją sustiprino "Marseille" klubas, šįsyk išvykoje 1-0 palaužęs "Sochaux" ekipą. Nors viso mačo metu abi komandos turėjo po kelias galimybes pasižymėti, tačiau lemiamas įvartis buvo pelnytas tik rungtynių pabaigoje.

83 minutę Stephane Mbia pirmąjį bandymą atrėmė šeimininkų vartininkas, tačiau futbolininkas antruoju bandymu šiaip ne taip įvartį pelnė.

Ir toliau gilioje duobėje yra šalies čempionų titulą ginantis "Bordeaux", išvykoje 1-2 nusileidęs "Le Mans" vienuolikei.

Nors pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, tačiau jau po dešimties minučių "Le Mans" saugas Anthony Le Tallecas tiksliu smūgiu rezultatą išlygino. O pergalingą įvartį 45 minutę pelnė Mathieu Dossevi.

Susitikimą šeimininkai baigė be iš aikštės 82 minutę pašalinto Fousseyni Cisse.

"Sochaux" 0 - 1 "Marseille"
83' [0 - 1] Stephane Mbia

"Le Mans" 2 - 1 "Bordeaux"
8' [0 - 1] Henrique
17' [1 - 1] Anthony Le Tallec
45' [2 - 1] Mathieu Dossevi

82' iš aikštės išvytas Fousseyni Cisse ("Le Mans")