"Marseille" toliau klumpa Prancūzijoje - šįkart praleisti 5 įvarčiai prieš "Lorient" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmasis 34-ojo Prancūzijos čempionato turo susitikimas, kuriame ketvirtojoje vietoje žengiantis bei dar dėl medalių kovojantis "Marseille" priėmė iki šio vakaro iškritimo zonoje tūnojusį "Lorient".

Prastą formą šiuo metu demonstruojantys Marcelo Bielsos auklėtiniai prieš autsaiderius patyrė dar vieną pralaimėjimą ir savoje tvirtovėje sugebėjo praleisti net penkis įvarčius.

Svečiai 2-0 pirmavo jau 14-ąją minutę, kai pasižymėjo Jordanas Ayew bei Francois Bellugou. Tiesa, po pertraukos "Marseille" pavyko atsitiesti ir rezultatą išlyginti. Švieslentė 67-ąją minutę rodė dvejetus.

Tikrasis veiksmas prasidėjo po to. Praėjus vos minutei Romainas Philippoteaux vėl išvedė "Lorient" į priekį, bet po kurio laiko įvarčiu atsakė Michy Batshuayi. Tuomet praėjus aštuonioms minutėms antrąjį tikslų smūgį atliko Jordanas Ayew, o dar po kelių akimirkų įvartį įmušė Mattiasas Autret.

Į tai atsakymų šeimininkai neberado ir pralaimėjo 5-3. Įdomu, kad "Lorient" kamuolį kontroliavo vos 34 procentus žaidimo laiko, o į vartų plotą pataikė tik 6 kartus. Iš viso nugalėtojai šį vakarą atliko 10 smūgių.

Po pergalės "Lorient" bent laikinai pakilo iki keturioliktosios vietos, o Marselio vienuolikė savaitgalį smuktelti į šeštą poziciją.

"Marseille" 3 - 5 "Lorient"
[0-1] 9' Jordan Ayew
[0-2] 14' Francois Bellugou
[1-2] 59' Andre Ayew
[2-2] 67' Jeremy Morel
[2-3] 68' Romain Philippoteaux
[3-3] 76' Michy Batshuayi
[3-4] 84' Jordan Ayew