"Marseille" užsitikrino Prancūzijos čempionų titulą © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate trečiadienį vyko 36-tojo turo mačai.

Stipriausiu klubu šį sezoną tapo "Marseille", kuris po pergalės namuose prieš "Rennes" 3 - 1 užsitikrino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Šeimininkai jau 4 mačo minutę buvo priekyje, kai baudos smūgiu pasižymėjo gynėjas Gabrielis Heinze. Svečiai kėlinio pabaigoje dėka Jimmy Briando smūgio galva rezultatą išlygino.

Tačiau "Marseille" taip reikalingą pergalė vis dėlto iškovojo, mat 75 minutę Mamadou Niangas iš arti pelnė įvartį, o dar po dviejų minučių pasižymėjo ir Lucho Gonzalezas.

Po šios pergalės "Marseille" prieš artimiausius persekiotojus "Auxerre" ir "Lille" pirmauja jau aštuoniais taškais, o iki čempionato pabaigos liko vos du turai. "Marseille" klubas šį titulą iškovojo net po 18 metų pertraukos.

"Marseille" 3 - 1 "Rennes"
4' [1 - 0] Gabriel Heinze
37' [1 - 1] Jimmy Briand
75' [2 - 1] Mamadou Niang
77' [3 - 1] Lucho Gonzalez

"Lyon" 2 - 1 "Auxerre"
15' [0 - 1] Ireneusz Jelen
45' [1 - 1] Lisandro Lopez (iš 11 m. baudinio)
85' [2 - 1] Miralem Pjanic

"Toulouse" 0 - 2 "Lille"
34' [0 - 1] Yohan Cabaye
48' [0 - 2] Ludovic Obraniak

"Sochaux" 0 - 1 "Montpellier"
72' [0 - 1] Alberto Costa

PSG 2 - 2 "Valenciennes"
30' [1 - 0] Mevlut Erdinc
59' [1 - 1] Gaetan Bong
89' [2 - 1] Mateja Kezman
90' [2 - 2] Fahid Benkhalfallah

"Nice" 1 - 1 "Bordeaux"
27' [1 - 0] Emerse Fae
34' [1 - 1] Wendel

"Nancy" 3 - 2 "Le Mans"
18' [1 - 0] Julien Feret
24' [1 - 1] Modibo Maiga
26' [1 - 2] Mathieu Dossevi
32' [2 - 2] Julien Feret
62' [3 - 2] Francis Malonga Ntsayi

"Lorient" 2 - 2 "Monaco"
41' [0 - 1] Lukman Haruna
42' [1 - 1] Morgan Amalfitano
71' [1 - 2] Moussa Ouwu Maazou
80' [2 - 2] Kevin Gameiro

"Lens" 1 - 1 "Grenoble"
45' [0 - 1] Laurent Courtois
68' [1 - 1] Toifilou Maoulida

"Boulogne" 0 - 1 "St.Etienne"
87' [0 - 1] Emmanuel Riviere