Marselio ekipą artimiausiu metu turėtų papildyti ne vienas žaidėjas © REUTERS nuotr.

Marselio „Olympique“ šiuo metu dirba intensyviai perėjimų rinkoje ir tai akivaizdžiai matosi. 

Šiandien Marselio ekipa pranešė, jog komandą už 25 milijonus eurų papildė 24-erių brazilas Gersonas Santosas, kuris pastaruosius du sezonus praleido „Flamengo“ klube, o prieš tai dar tris sezonus praleido Italijoje, kur atstovavo „Fiorentina“ bei „AS Roma“.

Taip pat žurnalistas Fabrizio Romano praneša, jog šiuo metu vyksta derybos tarp to paties „AS Roma“ klubo ir Marselio ekipos. Nuomos pagrindais „Olympique“ ekipą turėtų papildyti Pau Lopezas bei Cengizas Underas, tačiau būtų ir išpirkos galimybė po sezono. P. Lopezą būtų galima išpirkti už 15 milijonų eurų, C. Underą už 12 milijonų eurų. 

„Arsenal“ ekipai vis dar priklausantis Matteo Guendonzi irgi nori prisijungti prie Marselio komandos. „Benfica“ irgi domisi šiuo saugu, tačiau prancūzas nori likti Prancūzijoje. „Olympique“ domina ir Paulis Lirola, o Kevinas Strootmanas klubą neseniai paliko, nuomos pagrindais išvykdamas į „Cagliari“ ekipą. 

Kitą sezoną Marselio „Olympique“ žais Europos lygoje, tačiau nestokoja ambicijų ateityje grįžti į Čempionų lygą. Su finansais komandoje viskas nėra tvarkoje, tačiau kol kas tvarkosi Marselio ekipa tikrai neblogai. 

Straipsnio įvertinimas: 5 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos