Maxwellas: PSG gali triumfuoti Čempionų lygoje

"Paris Saint-Germain" gynėjas Maxwellas tiki, kad dabartinė klubo sudėtis yra pajėgi laimėti UEFA Čempionų lygą.

Brazilas gegužę pratęsė sutartį su Prancūzijos čempionais dar vieneriems metams, tačiau tikėtina, jog šis sezonas Paryžiuje jam bus paskutinis.

34-erių metų veteranas tikina, jog PSG tikslas yra pagaliau peržengti ketvirtfinalio barjerą, ko nepavyko padaryti pastaruosius trejus metus, tačiau taip pat norėtųsi galiausiai stipriausiame Senojo žemyno turnyre ir triumfuoti.

"Mūsų tikslas, žinoma, yra nukeliauti toliau nei pernai", - Maxwellas pasakojo RMC.

"Pradėjome Čempionų lygos kovas gerai, dviemis pergalėmis, bet tam, kad situacija taptų dar palankesnė, reikia iškovoti taškų prieš Madrido "Real".

"Jau kurį laiką turime labai daug motyvacijos bei pasitikėjimo savimi. Norint Čempionų lygoje nužygiuoti toli, privalu atiduoti visą save. Tačiau gali nutikti taip, kaip praėjusį sezoną. Viskas priklauso nuo sportinės formos bei varžovų, su kuriais kauniesi dvejų rungtynių akistatoje."

"Mums reikės, jog visą komandą lydėtų sėkmė. Liūdna, bet praėjusiais metais turėjome bėdų, kurios mums neleido žaisti savojo žaidimo prieš "Barcą". Manau, kad šiemet turime daugiau šansų."

Maxwellas taip pat kalbėjo, jog šiuo metu yra patenkintas savo karjera, tačiau ateityje veikiausiai imsis kitų iššūkių. Futbolininkas beveik užtikrino, kad tai jo paskutinis sezonas Europoje.