Mažėja "Borussia" persvara Vokietijoje (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXII turo rungtynėse apmaudžiai du taškus prarado lygoje pirmaujantys Dortmundo "Borussia" futbolininkai.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai dvikovoje išvykoje su "Kaiserslautern" vienuolike pirmavo po 81 minutę pelnyto Sveno Bendero įvarčio, tačiau persvaros neišlaikė, mat prieš pat pagrindinio laiko pabaigą pusiausvyrą atstatė Janas Moravekas - 1-1.

Čempiono lyderių kluptelėjimu pasinaudojo ir turnyrinėje lentelėje persvarą nuo jų iki 10 taškų sumažino antroje vietoje žengianti Leverkuzeno "Bayer" ekipa svečiuose 0-3 sutriuškinusi Frankfurto "Eintracht" komandą.

Įspūdingą pergalę šventė ir Miuncheno "Bayern" klubas savų žiūrovų akivaizdoje net 4-0 pažeminęs "Hoffenheim" futbolininkus. Iškovoję tris taškus 'bavarai' bent jau vienai dienai šoktelėjo į trečiąją "Bundesliga" pirmenybių vietą.

Miuncheno "Bayern" 4 - 0 "Hoffenheim"
2' [1 - 0] M. Gomez
15' [2 - 0] T. Muller
63' [3 - 0] A. Robben
81' [4 - 0] A. Robben

Frankfurto "Eintracht" 0 - 3 Leverkuzeno "Bayer"
9' [0 - 1] S. Rolfes
32' [0 - 2] S.d.O.R. Augusto
85' [0 - 3] H. Balitsch

Gelzenkircheno "Schalke" 1 - 0 "Freiburg"
49' [1 - 0] J. Farfan

Hamburgo "St. Pauli" 3 - 1 "Gladbach"
9' [0 - 1] I.d. Camargo
37' [1 - 1] M. Kruse
53' [2 - 1] G. Asamoah
58' [3 - 1] M. Lehmann

21' iš aikštės pašalintas I.d. Camargo ("Gladbach")

"Stuttgart" 1 - 4 "Nurnberg"
11' [0 - 1] T. Simons
28' [0 - 2] J. Schieber
45' [1 - 2] P. Funk
51' [1 - 3] T. Chandler
64' [1 - 4] M. Ekici

"Wolfsburg" 0 - 1 "Hamburger"
33' [0 - 1] M. Petric (iš 11 m. baudinio)

"Kaiserslautern" 1 - 1 Dortmundo "Borussia"
81' [0 - 1] S. Bender
90' [1 - 1] J. Moravek

85' iš aikštės pašalintas N. Subotic ("Borussia")