Mažumoje dar kartą likusi „Arsenal“ ekipa vėl liko be pergalės © AP nuotr.

Londono „Arsenal“ ir toliau buksuoja Anglijos „Premier“ lygoje.

Mikelio Artetos auklėtiniai trečiadienį 13-ojo turo rungtynėse namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Southamptom“ futbolininkais.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo „šventieji“, kai 18-ąją minutę kamuolį į savo buvusios komandos vartus nukreipė Theo Walcottas.

„Arsenal“ rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje – puikios atakos smaigalyje atsidūręs Pierre'as-Emercikas Aubameyangas.

„Kanonierių“ šansus pakovoti dėl pergalės gerokai sumenkino Gabrielis, kuris 62-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę ir paliko savo komandą žaisti mažumoje.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos pasidalino po tašką.

„Southampton“ po šių lygiųjų pakilo iki trečiosios turnyrinės lentelės vietos, „Arsenal“ lieka 15-oje.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę pasiekė Liverpulio „Everton“ ekipa, kuri išvyoje 2:0 palaužė „Leicester“ futbolininkus.

„Irisus“ į priekį 21-ąją minutę išvedė Richarlisonas, o pergalę 72-ąją minutę įtvirtino Masonas Holgate'as.

„Leeds“ 5:2 „Newcastle“