Mažumoje kėlinį atžaidę „Milan“ futbolininkai svečiuose išplėšė sunkią pergalę © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse „AC Milan“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Sampdoria“ ekipos futbolininkus.

Svečiai rungtynes pradėjo puikiai. Jau 6 minutę savo komandą po Rafaelio Leao perdavimo į priekį išvedė Junioras Messiasas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Milan“ prisidarė nemalonumų. 47 minutę Rafaelis Leao prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę. Negana to, 57 minutę „Sampdoria“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Pirmąjame kėlinyje oponentų vartų konstrukciją sudrebinęs Filipas Djuricicius šį kart neklydo puikiu smūgiu galva pasiūsdamas kamuolį į vartų tinklą.

Tačiau neprabėgus net dešimčiai minučių teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Sampdoria“ vartus. Standartinę situaciją 67 minutę sėkmingai realizavo Olivieris Giroud.

Po šių rungtynių „AC Milan“ užima antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Sampdoria“ sezoną pradėjo itin neįkvepiančiai ir rikiuojasi aštuoniolikti.