Mažumoje likę „Inter“ futbolininkai turėjo pripažinti „Empoli“ ekipos pranašumą © PA nuotr.

Pirmadienį vykusiose „Serie A“ rungtynėse Milano „Inter“ namuose rezultatu 1:0 nusileido „Empoli“ futbolininkams.

„Inter“ sunkiai sekėsi primesti savo rungtynių tempą, o 40 minutę situaciją apsunkino antra geltona kortelė parodyta šeimininkų gynėjui Milanui Škriniarui.

Antrame kėlinyje „Empoli“ futbolininkai sugebėjo savo kiekybinį pranašumą paversti vienintėliu rungtynių įvarčiu įvarčiu. 66 minutę po Nadimo Bajrami rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo po keitimo vos porą minučių aikštėje prabuvęs Tommaso Baldanzi.

Po šio mačo „Inter“ rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje turėdami tiek pat taškų, kiek laipteliu žemiau esanti „Roma“.