Mažumoje likę PSG futbolininkai gavo antausį nuo „Lorient“ ekipos © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Ligue 1“ čempionato rungtynėse PSG namuose rezultatu 3:1 nusileido „Lorient“ futbolininkams.

„Lorient“ rungtynes pradėjo puikiai ir jau 15 minutę išsiveržė į priekį. Po Romaino Faivre rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Enzo Le Fee.

Situacija Paryžiaus ekipoje dar labiau suprastėjo 20 minutę, kuomet antra geltona kortelė buvo parodyta krašto gynėjui Achrafui Hakimi, tad likusioje mačo eigoje šeimininkai liko žaisti mažumoje.

Tačiau tai nesukliudė PSG išlyginti rezultatą 29 minutę. Įvarčio autoriumi tapo Kylianas Mbappe.

Visgi „Lorient“ sugebėjo savo kiekybinę persvarą paversti dar dviem įvarčiais. Atitinkamai 39 ir 88 minutėmis pasižymėjo Darlinas Yongwa ir Bamba Diengas.

Po šio susitikimo PSG išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje aštuoniais taškais lenkdami laipteliu žemiau esančius „Marseille“ futbolininkus. Tiesa, Marselio ekipa yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.