Mažumoje likusi PSG per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias su "St-Etienne" (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. Užtikrintai čempionate pirmaujanti Paryžiaus „Saint-Germain“ per vargus išplėšė lygiąsias 1:1 (0:1) rungtynėse su „St-Etienne“.

PSG ekipa daugiau negu pusę rungtynių buvo priversta žaisti mažumoje, kadangi 41-ąją minutę paryžiečių gynėjas Presnelas Kimpembe užsidirbo antrą geltoną kortelę ir paliko aikštę.

Tiesa, „St-Etienne“ vienintelį savo įvartį įmušė dar iki to momento. 17-ąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Remy Cabella.

Vis dėlto ir kitą rungtynių įvartį įmušė ne PSG. Per pridėtą teisėjo laiką kamuolį į savo vartus nukreipė Mathieu Debuchy.

Tiesa, šio įvarčio PSG ekipai galėjo ir neužtekti, kadangi dar 31-ąją minutę 11 m baudinio realizuoti nesugebėjo tas pats R. Cabella.

Nors PSG kamuolį kontroliavo daugiau laiko (53%), jie atliko žymiai mažiau smūgių – 8:16.

„St-Etienne“ 1:1 „Saint-Germain“
17‘ [1-0] R. Cabella
90+2 [1-1] M. Debuchy (į savus vartus)