Mažumoje rungtyniavusi „Bayern“ sutriuškino „Stuttgart“ © Pool via REUTERS nuotr.

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos ketverios rungtynės.

Triuškinančią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie namuose 4:0 nugalėjo „Stuttgart“ ekipą.

Šeimininkai nuo 12-osios rungtynių minutės žaidė mažumoje. 12-ąją minutę iš aikštės išvarytas A. Daviesas.

Vis tik, jau po šešių minučių „Bayern“ ekipą į priekį išvedė R. Lewandowskis.

22-ąją minutę rezultatą padvigubino S. Gnabry.

Dar po minutės trečiąjį ekipos įvartį pelnė R. Lewandowskis.

39-ąją minutę galutinį tašką rungtynėse padėjo „Hat-tricką“ pelnęs R. Lewandowskis.

Kitose rungtynėse ir vėl taškus prarado Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie išvykos rungtynėse lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Koln“ ekipa.

Rungtynės vyko permainingai. Trečiąją minutę svečius į priekį išvedė E. Haalandas.

Šeimininkams rezultatą išlyginti pavyko 35-ąją minutę, kai O. Duda tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

65-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė I. Jakobsas.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę rezultatą dar kartą išlygino E. Haalandas.

Eintracht“ 5:2 „Union“

„Werder“ 1:2 „Wolfsburg“