M.Balotelli įvartis išplėšė "Liverpool" pergalę "Premier" lygoje (VIDEO)

Antradienio vakarą Anglijoje ketveriomis rungtynėmis prasidėjo „Premier“ lygos 25-asis turas. Po puikios savaitgalio pergalės Šiaurės Londono derbyje prieš „Arsenal“ ekipą, ant žemės teko nusileisti „Tottenham Hotspur“ žaidėjams. Jie buvo įveikti „Liverpool“ futbolininkų, o priešai iš „Arsenal“ laimėjo ir juos aplenkė.

„Tottenham“ futbolininkai pirmajame kėlinyje atrodė tragiškai, tačiau juos saugojo Fortūna. Nors Liverpulio ekipa turėjo ne vieną puikią progą, tačiau įmušė tik Lazaras Markovičius (15 min.). 26 min. po puikaus Eriko Lamelos solo reido ir perdavimo rezultatą išlygino Harry Kane'as.

Antrojo kėlinio pradžioje Danny Rose'as prasižengė baudos aikštelėje ir „Liverpool“ kapitonas Stevenas Gerradas 53 min. 11 metrų baudiniu rezultatą persvėrė. Vis dėlto, svečiai nepasidavė ir nepraėjus nė 10 minučių Moussa Dembele rezultatą antrą kartą išlygino.

83-ąją minutę „Liverpool“ ekipai pergalingą ataką surengė du atsarginiai. Vos prieš 4 min. aikštėje pasirodęs Adamas Lallana atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę,kur Mario Balotelli iš arti nuginklavo vartininką. Tai pirmasis italo įvartis „Premier“ lygoje žaidžiant Liverpulio klube.

42 taškus po mačo turintis „Liverpool“ (7 vieta) jau beveik pasivijo laipteliu aukščiau esančią „Tottenham“ (43 tšk.). Penktoje vietoje su 45 taškais žengia maču mažiau žaidęs „Manchester United“.

Tryliktąją pergalę čempionate iškovojo ir su 45 taškais į ketvirtąją vietą pakilo Londono „Arsenal“ klubas, savo aikštėje 2:1 (2:0) privertęs pasiduoti „Leicester City“.

Pirmajame kėlinyje po įvartį šeimininkams įmušė Laurant Koscielny (27 min.) ir Theo Walcottas (41 min.). „Arsenal“ per pirmas 45 min. dominavo aikštėje, į svečių vartų plotą pataikė 6 sykius.

Nors po pertraukos „Arsenal“ kamuolio kontrolė nuo 52 proc. išaugo iki 63-ijų, tačiau dažniau į vartus mušė jau „Leicester“. Andrejus Kramaričius 61 min. rezultatą sušvelnino, tačiau taško išplėšti svečiams nepavyko.

Su vos 17 taškų „Leicester“ yra lygos dugne, o nuo artimiausios koandos juos skiria jau 4 taškai.

• 1983

laimejom ne pries kazkoki pavargusi tote, o pries siuo metu viena geriausiu komandu EPl. cia pagal zaidima.o optimizmas tame,kad nepralaimetos ne tik 9 rungrtynes, bet ir zaidmo kokybe smarkiai skiriasi ,nuo zaidimo pvz rudeni.rungtyniu dar daug, bet jei lygis isliks panasus kazkam reiks pasislikt 4.siuo metu pagal zaidima silpniausi MU.net 5 jam vietos nematau

• +3
  • ga

balo imuse,krc pasaulio pabaiga arteja..

• 0
  • Nesamone

Na taip saunios varzybos, Liverpooli labai palaikau, saunuoliai. Laimejo tikrai stipria dvikova ir nukonkuravo vienus is stipresniu EPL. Bet negi po vienu varzybu taip uzsivedet ir tikit kad jau pasikeite viskas ir jie pasieks olimpa? Smagu, kad toks optimizmas,bet kazkaip keistai skamba.Nesupykit 😉

• +1
  • Elgo

zais siandiena costa jau kas zinot ?

• -1
  • ats

Optimizmu spinduliuojat, Liverpoolio fanai 😀 Laimejot namuse rungtynes pries kazkoki pavargusi Totenhama ir jau kalbat apie titulus kita ssezona. Jus pirma iveikit bent visas pries jus esancias komandas namuose, nebarstykit tasku su autsaideriais ir bent kazka irodykit Europoj, kad bent is grupes sugebat iseiti ir pan., nes dabar pagal jusu zaidima dar reikia daug daug dirbti, kad patektumet i 3 lygoj ir kad ten nuolat keltumet pavoju 1 ir 2 vietoms.