M.Balotelli įvartis išplėšė "Liverpool" pergalę "Premier" lygoje (VIDEO)

Antradienio vakarą Anglijoje ketveriomis rungtynėmis prasidėjo „Premier“ lygos 25-asis turas. Po puikios savaitgalio pergalės Šiaurės Londono derbyje prieš „Arsenal“ ekipą, ant žemės teko nusileisti „Tottenham Hotspur“ žaidėjams. Jie buvo įveikti „Liverpool“ futbolininkų, o priešai iš „Arsenal“ laimėjo ir juos aplenkė.

„Tottenham“ futbolininkai pirmajame kėlinyje atrodė tragiškai, tačiau juos saugojo Fortūna. Nors Liverpulio ekipa turėjo ne vieną puikią progą, tačiau įmušė tik Lazaras Markovičius (15 min.). 26 min. po puikaus Eriko Lamelos solo reido ir perdavimo rezultatą išlygino Harry Kane'as.

Antrojo kėlinio pradžioje Danny Rose'as prasižengė baudos aikštelėje ir „Liverpool“ kapitonas Stevenas Gerradas 53 min. 11 metrų baudiniu rezultatą persvėrė. Vis dėlto, svečiai nepasidavė ir nepraėjus nė 10 minučių Moussa Dembele rezultatą antrą kartą išlygino.

83-ąją minutę „Liverpool“ ekipai pergalingą ataką surengė du atsarginiai. Vos prieš 4 min. aikštėje pasirodęs Adamas Lallana atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę,kur Mario Balotelli iš arti nuginklavo vartininką. Tai pirmasis italo įvartis „Premier“ lygoje žaidžiant Liverpulio klube.

42 taškus po mačo turintis „Liverpool“ (7 vieta) jau beveik pasivijo laipteliu aukščiau esančią „Tottenham“ (43 tšk.). Penktoje vietoje su 45 taškais žengia maču mažiau žaidęs „Manchester United“.

Tryliktąją pergalę čempionate iškovojo ir su 45 taškais į ketvirtąją vietą pakilo Londono „Arsenal“ klubas, savo aikštėje 2:1 (2:0) privertęs pasiduoti „Leicester City“.

Pirmajame kėlinyje po įvartį šeimininkams įmušė Laurant Koscielny (27 min.) ir Theo Walcottas (41 min.). „Arsenal“ per pirmas 45 min. dominavo aikštėje, į svečių vartų plotą pataikė 6 sykius.

Nors po pertraukos „Arsenal“ kamuolio kontrolė nuo 52 proc. išaugo iki 63-ijų, tačiau dažniau į vartus mušė jau „Leicester“. Andrejus Kramaričius 61 min. rezultatą sušvelnino, tačiau taško išplėšti svečiams nepavyko.

Su vos 17 taškų „Leicester“ yra lygos dugne, o nuo artimiausios koandos juos skiria jau 4 taškai.

„Hull City“ – Birmingemo „Aston Villa“ 2:0
[1:0] Nikica Jelavičius 22 min.
[2:0] Dame'as N'Doye 74 min.

„Sunderland“ – „Queens Park Rangers“ 0:2
[0:1] Leroy Feras 17 min.
[0:2] Bobby Zamora 45+1 min.