Meksikos  rinktinė įveikė ant bedugnės krašto atsidūrusius Prancūzijos futbolininkus © Eurofootball.lt
Po Prancūzijos nacionalinės rinktinės pralaimėjimo rezultatu 2-0 Meksikos futbolininkams paaiškėjo, jog praėjusio pasaulio čempionato finalininkų likimas atsidūrė kitų komandų rankose.

Raymondo Domenecho auklėtiniai per dvejas A grupės rungtynes ne tik nesugebėjo įmušti nei vieno įvarčio, tačiau net nesukūrė pavojingesnių epizodų prie varžovų vartų.

Susitikimas prasidėjo be žvalgybos. Meksikiečiai nuolat atsidurdavo dėkingose situacijose, tačiau savo šansais nepasinaudojo tiek Carlosas Vela, tiek Carlosas Salcido. Vėliau komandos, lyg prisiminusios rungtynių svarbą, susikaustė, "lengvas" atakas pakeitė atsargus žaidimas.

Antrajame kėlinyje, 54 minutę, aikštėje pasirodęs Javieras Hernandezas jau už 10 minučių tarė savo žodį - po savalaikio Rafaelio Marquezo perdavimo vienas prieš vartininką Hugo Llorisą iššokęs naujasis "Man Utd" puolėjas išvedė Javiero Aguirre'o treniruojamą komandą į priekį.

1998 metų planetos čempionai nesugebėjo atsakyti tuo pačiu, o 79 minutę Pablo Barrerą baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Ericas Abidalis, teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo ir Meksikos persvarą padvigubino 37 metų veteranas Cuauhtemocas Blanco.

Norėdami patekti į atkrintamąsias varžybas prancūzai trečiame ture turės ne tik solidžiu skirtumu įveikti kovinguosius turnyro šeimininkus, bet ir tikėtis palankaus rezultato iš Urugvajaus - Meksikos dvikovos.

Prancūzija 0 - 2 Meksika
64' [0 - 1] Javier Hernandez
79' [0 - 2] Cuauhtemoc Blanco (iš 11 metrų baudinio)