Merginų rinktinė neturėjo šansų prieš graikes

Lietuvos merginų U-17 rinktinė Marijampolėje pradėjo kovą dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą Švedijoje.

Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungėsi su bendraamžėmis iš Graikijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas, lietuvėms sėkmingai pavyko nutraukti viešnių atakas.

47 minutę Graikijos rinktinės kapitonė Ioanna Papatheodorou atliko pavojingą smūgį į Medos Šeškutės gintus vartus. Netrukus lietuvės kontratakos metu turėjo puikią progą pelnyti įvartį, tačiau Dovilės Dockaitės smūgį atrėmė varžovių vartininkė Ana Maria Panagiotopoulou.

Graikės išsiveržė į priekį 52 minutę, kai baudos smūgį efektingai realizavo Maria Kokmotou – kamuolys į vartus įskriejo atsimušęs nuo skersinio. 60 minutę I. Papatheodorou padvigubino graikių persvarą, apžaisdama lietuvių gynėjas ir vartininkę. 64 minutę graikių kapitonė blykstelėjo puikiu šūviu iš 20 metrų distancijos – 0:3.

71 minutę M. Šeškutė sučiupo Paschalinos Rafaellos Touretzoglou į vartus smūgiuotą kamuolį. Po šio momento abiem komandoms nepavyko sukurti grėsmingų atakų ir rezultatas liko nepakitęs.

Kitose 7-osios atrankos grupės rungtynėse Airijos atstovės net 10:0 sutriuškino Albanijos U-17 komandą, o Erin McLaughlin atliko „hetriką“. Lietuvės mes iššūkį airėms rugsėjo 13 d. Marijampolėje.