Metų įvartį įmušęs A. Garnacho prisidėjo prie užtikrintos „Man Utd“ pergalės Liverpulyje © AP nuotr.

„Manchester United“ iškovojo užtikrintą pergalę „Premier“ lygoje.

Eriko ten Hago auklėtiniai išvykoje 3:0 įveikė „Premier“ lygos nubaustą „Everton“ klubą.

Rungtynės prasidėjo tikru sprogimu. Trečiąją minutę metų įvartį smūgiu per save pelnė Alejandro Garnacho, kuris tiksliai smūgiavo po Diogo Daloto perdavimo.

„Everton“ po praleisto įvarčio labai atkakliai puolė varžovų vartus, tačiau vis pritrūkdavo sėkmės. Svečius ne kartą gelbėjo ir Andre Onana.

Antrojo kėlinio pradžioje laiku ir vietoje „Man Utd“ uždirbo 11 metrų baudinį. Iš pradžių teisėjas nubaudė Anthony Martialį už vaidybą, tačiau po VAR peržiūros geltona kortelė buvo atšaukta, o teisėjas rodė ranka į 11 m žymą. Marcusas Rashfordas neklydo.

75-ąją minutę rungtynes uždarė Anthony Martialis.

„Irisai“ toliau puolė, Vitaliy Mykolenko pataikė kamuoliu į skersinį, bet įvarčio Seano Dyche'o auklėtiniai taip ir nepelnė.

„Manchester United“ priartėjo prie „Tottenham“ ekipos „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje.