M.Gudaičio benefisas: įvartis, uždirbtas baudinys, rezultatyvus perdavimas ir fantastiškas sugrįžimas į pergalę

Neabejotinai geriausias šio sezono „Elitinės U-17“ lygos žaidėjas Matas Gudaitis atvedė „Ateities“ komandą į dešimtą pergalę iš eilės. Sezono lyderiai 3:2 nugalėjo pagrindinį konkurentą Vilniaus „VFM-Žalgirį“, kuris lygoje yra antras.

„VFM-Žalgiriui“ nepadėjo net ir tai, kad „Ateities“ komandoje nebuvo keturių pagrindinės sudėties žaidėjų bei iki pertraukos įgyta dviejų įvarčių persvara.

Iškovodama dešimtą pergalę iš eilės, „Ateities“ futbolininkai tarsi sako, kad yra tiesiog užsigrūdinę laimėti. Be to, tai jau trečias kartas nuo paskutinių praėjusio sezono rungtynių, kai jie iškovoja pergalę, panaikindami dviejų arba net trijų įvarčių deficitą.

„Pirmajame kėlinyje jie žaidė geriau, tačiau nenuleidome rankų. Iš pradžių Matas (Gudaitis) pelnė įvartį, netrukus uždirbo 11 metrų baudinį, o dar vėliau atidavė rezultatyvų perdavimą Jurijui Serbinui, kuris rungtynėse padėjo tašką“, – auklėtinių charakteriu džiaugėsi treneris Dainius Gudaitis.

„Ateitis“ šiose rungtynėse vertėsi be Mato Radžiukyno, Džiugo Tijūnėlio, Teodoro Jočio ir Lino Balandžio, kurie dėl kvietimo į jaunių rinktinę, diskvalifikacijos arba traumos negalėjo padėti savo komandai.

M.Gudaitis pelnė jau aštuonioliktą įvartį, pasižymėdamas visose be išimties rungtynėse. Tačiau kito turo rungtynėse su bendraamžiais iš Klaipėdos dėl gautos ketvirtos geltonos kortelės jo  nebus.

Turnyro lentelėje „Ateitis“ iki septynių taškų padidino pranašumą prieš šiandieninius varžovus. Kitos komandos atsilieka dar stipriau.