M.Hummelsas: J.Kloppas laimės "Liverpool" klubui "Premier" lygos titulą

Dortmundo "Borussia" centro gynėjas Matsas Hummelsas įsitikinęs, kad buvusiam jo treneriui Jurgenui Kloppui "Liverpool" klube pavyks iškovoti ilgai lauktą Anglijos "Premier" lygos titulą.

Paskutinį kartą "raudonieji" Anglijos pirmenybėse triumfavo prieš 25 metus, tačiau Vokietijos rinktinės narys, kuris ilgus metus dirbo su J.Kloppu, mano, kad "Liverpool" dabar turės daug didesnių šansų konkuruoti dėl titulo.

"Esu įsitikinęs, kad Kloppas gali laimėti "Liverpool" klubui "Premier" lygos titulą", - pasakojo M.Hummelsas. - Jis jau parodė, jog jam nereikia itin didelio transferų biudžeto norint laimėti titulų".

"Žinoma, Anglijoje yra ne viena komanda, kuri gali sau leisti didelius pinigus transferuose, bet Kloppas Dortmunde parodė, kad jo komanda yra kovinga ir be didelio biudžeto. Nesu tikras, kad tai padaryti jam pavyks iš karto, tačiau žinau, kad jis tai padarys.

Aš jį pažįstu ir žinau, kad jis yra nugalėtojas. Tai bus iššūkis kovoje dėl titulo tokiems klubams kaip "Man City", "Chelsea", "Man Utd" ir "Arsenal", - užbaigė gynėjas.

Priminsime, kad šiandien J.Kloppas debiutuos už "Liverpool" trenerio vairo, varžovas - Londono "Tottenham".

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos