"Middlesbrough" ir "Bolton" pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Vakar vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar vienerios priešpaskutinio 37-ojo turo rungtynes. Lygos vidutiniokai "Bolton" ir "Middlesbrough" mačą baigė lygiosiomis 1-1.

"%c00050" 1 - 1 "%c00053"
47' [0 - 1] Adam Johnson
51' [1 - 1] Ricardo Vaz Te

Rungtynių pradžioje iniciatyvą turėjo šeiminkai - jau trečiąją minutę R.Vaz Te smūgį atmušė "Middlesbrough" vartų sargas Rossas Turnbullas. Kiek vėliau tam pačiam vartininkui teko pavargti, kad atmuštų Kevino Nolano smūgį iš arti po Henriko Pederseno perdavimo iš krašto. Svečiai tuo tarpu rėmėsi daugiausia kontraatakomis, tačiau turėjo ne itin daug progų ir jų išnaudoti nesugebėjo.

Nepaisant to, atrajame kėlinyje į priekį įsiveržė būtent UEFA taurės finale netrukus rungtyniausiantis "Middlesbrough" klubas - Adamas Johnsonas suklaidino kelis varžovus ir iš kairiojo baudos aikštelės krašto pasiuntė kamuolį į vartus. Tiesa, svečiai pirmavo neilgai - jau po 4 minučių R.Vaz Te pirmasis prišoko prie skersuoto kamuolio ir galva pelnė išlyginamąjį įvartį.

Iki rungtynių pabaigos rezultatas nepasikeitė.

Šios lygiosios "Bolton" komandai iki minimumo sumažino galimybes pakilti į septintąją vietą, kurią užėmęs klubas turi teisę varžytis Intertoto taurės varžybose ir iškovoti kelialapį į UEFA taurę. Tuo tarpu "Middlesbrough" pakilo į 13 vietą, nors tai didelės reikšmės neturi.