"Milan" be vargo sutriuškino "Siena", Stankevičius patyrė traumą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios XXVIII turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę iškovojo "Milan" ekipa, išvykoje net 5-1 įveikusi "Siena".

Pirmasis įvartis į šeimininkų vartus krito sužaidus vos 7 minutes, kai už Houssine Kharjos pražangą prieš Mathieu Flamini teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Andrea Pirlo.

"Milan" skirtumą padvigubino prieš pat didžiąją pertrauką - po Davido Beckhamo pakelto kampinio įvartį iš arti pelnė 35 metų veteranas Filippo Inzaghi.

Dvikovos baigtį galutinai nulėmė Alexandre Pato, 55 minutę iš toli trečią kartą pasiuntęs kamuolį į tinklą. Bet tai nebuvo pabaiga - nors Massimo Maccarone netrukus sušvelnino santykį, 71 minutę po puikaus Pirlo perdavimo trijų įvarčių skirtumą sugrąžino Inzaghi.

Paskutinę vinį į "Siena" karstą 78 minutę įkalė Pato, po grubios vartininko Gianluca Curci klaidos pelnęs penktąjį įvartį.

Lygiąsias iškovojo Genujos "Sampdoria", sužaidusi 2-2 su "Roma".

Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius dvikovą pradėjo startinėje sudėtyje ir jau antrą minutę galėjo pelnyti įvartį, tačiau po jo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

Svečiai tuo pasinaudojo ir 7 minutę išsiveržė į priekį - po Maxo Tonetto perdavimo pasižymėjo Julio Baptista.

Nepaisant to, jau 25 minutę "Sampdoria" pelnytai atstatė pusiausvyrą, kai po Antonio Cassano perdavimo galingu smūgiu galva įvartį įmušė Giampaolo Pazzini. Kur kas niūresnė žinia atskriejo 28 minutę - Stankevičius dėl traumos turėjo palikti aikštę.

Dar iki pertraukos Genujos ekipa išsiveržė į priekį - iš arti Doni nuginklavo tas pats Pazzini, bet 70 minutę 11 metrų baudinį realizavo ir tašką "Roma" komandai išplėšė Baptista.

Milano "Inter" 2 - 0 "Fiorentina"
11' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic
90' [2 - 0] Zlatan Ibrahimovic

"Udinese" 1 - 1 "Catania"
24' [0 - 1] Giuseppe Mascara
71' [1 - 1] Fabio Quagliarella

"Palermo" 5 - 2 "Lecce"
11' [1 - 0] Edison Cavani
17' [1 - 1] Simone Tiribocchi
18' [2 - 1] Fabio Henrique Simplicio
34' [2 - 2] Simone Tiribocchi
41' [3 - 2] Fabricio Miccoli
56' [4 - 2] Simon Kjaer
59' [5 - 2] Edison Cavani

"Siena" 1 - 5 "Milan"
7' [0 - 1] Andrea Pirlo (iš 11 metrų baudinio)
45' [0 - 2] Filippo Inzaghi
55' [0 - 3] Alexandre Pato
62' [1 - 3] Massimo Maccarone
71' [1 - 4] Filippo Inzaghi
78' [1 - 5] Alexandre Pato

"Reggina" 1 - 1 "Napoli"
27' [1 - 0] Bernardo Corradi
64' [1 - 1] Ezequiel Lavezzi

Genujos "Sampdoria" 2 - 2 "Roma"
7' [0 - 1] Julio Baptista
25' [1 - 1] Giampaolo Pazzini
43' [2 - 1] Giampaolo Pazzini
70' [2 - 2] Julio Baptista (iš 11 metrų baudinio)

62' iš aikštės pašalintas Marco Motta ("Roma")

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė iki 28 minutės

Bergamo "Atalanta" 2 - 0 "Torino"
46' [1 - 0] Sergio Floccari
72' [2 - 0] Sergio Floccari

Romos "Lazio" 0 - 3 Veronos "Chievo"
27' [0 - 1] Erjon Bogdani
29' [0 - 2] Sergio Pellisier
84' [0 - 3] Sergio Pellisier

65' iš aikštės pašalintas Aleksandar Kolarov ("Lazio")