"Milan" įveikė "Napoli" ir sutvirtino lyderio pozicijas (VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse pirmadienį sužaistos vienerios rungtynės.

Itin svarbią pergalę iškovojo čempionato lyderis "Milan" klubas, namie įvarčių dėka įtikinamu rezultatu 3-0 nugalėjęs trečioje vietoje žengiančią "Napoli" komandą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė antrojo kėlinio pradžioje, kai už žaidimą ranka teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Zlatanas Ibrahimovičius. Ginčytiname epizode ryžtingą sprendimą priėmusiam arbitrui dar teko atlaikyti pasipiktinusių "Napoli" futbolininkų ataką, bet švedo koncentracijos tai nepaveikė.

Svečiai po praleisto įvarčio kiek sutriko ir dvikovai artėjant į pabaigą per kelias minutes prarado viltis iškovoti bent tašką - 77 minutę po Alexandre'o Pato perdavimo klastingu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Kevinas Prince'as Boatengas, o dar po kelių akimirkų pergalę įtvirtino pats Pato.

58 tašką į savo sąskaitą įsirašę Massimo Allegri auklėtiniai padidino pranašumą prieš antrą vietą užimantį Milano "Inter" (53 tšk.) bei minėtąjį "Napoli" (52 tšk.) bei žengė nedidelį žingsnį "Scudetto" link.

"Milan" 3 - 0 "Napoli"
49' [1 - 0] Z.Ibrahimovic (iš 11 m. baudinio)
77' [2 - 0] K.Boateng
79' [3 - 0] A.Pato