"Milan" klubas - "Coppa Italia" finale (VIDEO)

Atsakomajame Italijos taurės pusfinalio mače šį vakarą susitiko “Milan” bei trečiojoje lygoje žaidžiantis  “Alessandria” klubas.

Kaip ir tikėtasi, namuose žaidę “rossoneri” aikštėje dominavo nuo pat pirmųjų minučių, taigi, jų varžovai namo keliaus džiaugdamiesi tik patekę tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Pirmojoje šių ekipų akistatoje Alesandrijos vienuolikė puikiai priešinosi “Serie A” grandams ir pralaimėjo minimalia persvara, bet šiandien vaizdas aikštėje buvo kitoks.

Jau dvidešimtąją minutę šeimininkus į priekį išvedė vienas prieš vartininką atsidūręs Jeremy Menezas, kuriam tai buvo pirmasis startas šį sezoną. Jau po keturių minučių persvarą po kampinio padvigubino gynėjas Alessio Romagnoli, o tas pats Menezas dar iki pertraukos įsirašė dublį.

Vėliau “Milan” futbolininkai kiek atsipalaidavo, bet dar po įvartį antrojo kėlinio pabaigoje sugebėjo pelnyti Romagnoli bei Mario Balotelli.

“Coppa Italia” finale Sinišos Mihajlovičiaus auklėtiniai veikiausiai susitiks su Turino “Juventus”, kuris pirmajame mače 3-0 sutriuškino Milano “Inter”.

“Milan” 5 - 0 “Alessandria”
[1-0] 20’ Jeremy Menez
[2-0] 24’ Alessio Romagnoli
[3-0] 39’ Jeremy Menez
[4-0] 80’ Alessio Romagnoli
[5-0] 89' Mario Balotelli

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8333349" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>