„Milan“ namuose susitvarkė su čempionato autsaideriais © IMAGO/Gribaudi/ImagePhoto nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame mače „AC Milan“ namuose rezultatu 3:1 įveikė „Monza“ vienuolikę.

Šeimininkai šiame mače pasižymėjo pirmieji. 16 minutę Brahimas Diazas atliko fantastišką reidą ir užbaigė jį smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą.

„Milan“ padvigubino savo persvarą 41 minutę. Po Divocko Origi perdavimo dublį į savo sąskaitą įsirašė Brahimas Diazas.

65 minutę Milano ekipos futbolininkai pelnė ir trečiąjį mačo įvartį. Šį kart pasižymėjo Divockas Origi, kuris puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Už penkių minučių svečiams pavyko sušvelninti atsilikimą. Baudos smūgį užtikrintai išpildė Filippo Rannochia.

Tačiau, visus klausimus šeimininkai išsprendė 84 minutę pelnydami ketvirtąjį savo įvartį. Po Theo Hernandezo perdavimo oponentų vartininką nuginklavo Rafaelis Leao.

Po šių rungtynių „AC Milan“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje turėdami tiek pat taškų kiek laipteliu aukščiau esantis „Napoli“. Tiesa, neapoliečiai yra sužaidę vienu maču mažiau.