"Milan" nutraukė nesėkmingą seriją © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate sužaistos dvejos 13 turo rungtynės. „Milan“ klubas pagaliau sugebėjo iškovoti tris taškus, įveikęs „Messina“ klubą, o „Chievo“ pelnė pirmąją šio sezono pergalę netikėtai nugalėdami „Udinese“ ekipą.

„Milan“ prieš 13 turą per ketverias rungtynes sugebėjo iškovoti vos tašką, tačiau ši nesėkminga serija nutrūko vakar, kadangi klubas namuose įveikė „Messina“ ekipą rezultatu 1-0. Visgi Milano komandos puolėjų įvarčių badas nesibaigė, kadangi vienintelį rungtynių įvartį pelnė gynėjas Paolo Maldini.

„Milan“ šias rungtynes pradėjo be pagrindinio vartininko Dida, kuris yra patyręs rimtą traumą, tačiau tai nesutrukdė „juodai-raudoniesiems“ sėkmingai pradėti rungtynių. 13 minutę pasaulio čempionas Andrea Pirlo pasiuntė kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur legendinis Milano klubo žaidėjas Paolo Maldini galva nuginklavo varžovų vartininką Marco Storari.

Šį įvartį sekė pavojingos kitų „Milan“ žaidėjų Alberto Gilardino ir Yoanno Gourcuffo atakos, tačiau jų smūgiai tikslo nepasiekė. Prieš pat rungtynių pertrauką progą pelnyti įvartį turėjo ir svečiai, tačiau Christiano Rigano galva smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai „Milan“ vartininkui Željko Kalačui į rankas.

Tas pats C.Rigano 66 minutę sukūrė dar vieną pavojingą progą ir šįsyk jo smūgis galva įveikė priešų vartininką, tačiau kamuolys skriejo kelis centimetrus šalia virpsto. Brazilas Kaka sugebėjo dar labiau padidinti šio sezono „Milan“ klubo smūgių į virpstą statistiką - jo smūgiuotas kamuolys kliudė vartų rėmą. Šeimininkai dar kelis sykius grasino varžovų vartams, tačiau rezultatas iki rungtynių pabaigos išliko toks pats.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Chievo“ pelnė pirmąją savo sezono pergalę, namuose rezultatu 2-0 įveikę nestabiliai šiemet žaidžiančią „Udinese“ ekipą. Pergalę Veronos klubui lėmė du nigeriečio Victoro Obinnos įvarčiai.

31 minutę „Udinese“ vartininkas Morganas De Sanctis padarė grubią klaidą, nesugebėdamas saugiai pagauti kamuolio ir šis atšoko pas priešininką Victorą Obbina ir šis pasiuntė kamuolį į vartus. Tuo tarpu 72 minutę svečių gynėjas Felipe sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į Udinės ekipos vartus. Baudinį realizavo antrą įvartį įmušęs V.Obinna.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00062“ 1 – 0 „%c00214“
13` [1 – 0] Paolo Maldini

„%c00068“ 2 – 0 „%c00063“
31` [1 – 0] Victor Obinna
72` [2 – 0] Victor Obinna (11m)