"Milan" pralaimėjo autsaideriui © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos lygoje įvyko likusios 8 turo rungtynės. Netikėtą nesėkmę namuose patyrė „Milan“ klubas, „Juventus“ sugebėjo minimaliu rezultatu palaužti savo varžovus, į trečią vietą pergalės dėka pakilo „Fiorentina“, „Torino“ įspudingai likvidavo dviejų įvarčių deficitą ir pelnė tašką.

„Milan“ ekipa, praeitame ture rezultatu 5-1 suriuškinusi „Lazio“ ekipą ir, atrodo, jau sugebėjusi atrasti savo formą, šį turą dar kartą nuvylė savo gerbėjus, namuose nusileidusi „Empoli“ klubui 0-1. Rungtynių didvyriu tapo Luca Saudati, 55 minutę galva pasiuntęs Francesco Marianini skersuotą kamuolį į Dida saugomus vartus.

Alessandro Del Piero puikiai atšventė naujo kontrakto pasirašymą su „Juventus“, pelnydamas klubui pergalingą įvartį rungtynėse prieš „Genoa“, kurios baigėsi rezultatu 1-0. Italas 36 minutę koja pasiuntė Pavelo Nedvedo skersuotą kamuolį į vartus, taip įrodydamas, kad Turino klubas nesuklydo pratesęs su žaidėju konraktą.

„Fiorentina“ pratęsė savo puikų sezoną, namuose rezultatu 3-0 sutriuškindama „Siena“ ekipą. Pirmajį įvartį 15 minutę pelnė Giampaolo Pazzini. Italas susistabdė kamuolį krūtine ir paleido puikų smūgį į vartus. Dar po penkiolikos minučių tas pats Giampaolo Pazzini kulnu perdavė kamuolį komandos draugui Adrianui Mutu, kuris nesuklydo ir padvigubino skirtumą tarp komandų. Florencijos klubo pergalę užtvirtino Christianas Vieri, 71 minutę gavęs perdavimą iš Franco Semioli ir nuginklavęs varžovų vartininką.

Permainingiausios rungtynės susiklostė Bergame, kur vietos „Atalanta“ sugebėjo iššvaistyti dviejų įvarčių skirtumą ir sužaidė lygiosiomis 2-2 su dešimtyje rungtynes baigusiu „Torino“. Šeimininkai 67 minutę pirmavo 2-0 ir iš aikštės buvo pašalintas „Torino“ gynėjas Cesare Natali. Tačiau „Torino“ neįtikėtinai rado jėgų priešintis varžovams ir sugebėjo išlyginti rezultatą.

„Lazio“ klubas sugebėjo šiek tiek pasitaisyti savo padėtį turnyrinėje lentelėje, svečiuose 1-0 įveikęs krizėje skęstančią „Livorno“ ekipą. Romos klubui įvartį pelnė Miuncheno „Bayern“ dėmesį pastaruoju metu patraukęs makedonietis Goranas Pandevas.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:
„Milan“ 0 – 1 „Empoli“
55‘ [0 – 1] Luca Saudati

„Juventus“ 1 – 0 „Genoa“
36‘ [1 – 0] Alessandro Del Piero

90‘ iš aikštės išvarytas Pavel Nedved („Juventus“)

„Fiorentina“ 3 – 0 „Siena“
16‘ [1 – 0] Giampaolo Pazzini
31` [2 – 0] Adrian Mutu
71` [3 – 0] Christian Vieri

„Atalanta“ 2 – 2 „Torino“
45‘ [1 – 0] Adriano Ferreira Pinto
67‘ [2 – 0] Cristiano Doni (11m)
75‘ [2 – 1] Nicola Ventola
87‘ [2 – 2] Marco Motta

67‘ iš aikštės išvarytas Cesare Natali („Torino“)

„Livorno“ 0 – 1 „Lazio“
45‘ [0 – 1] Goran Pandev

„Sampdoria“ 3 – 0 „Parma“