„Milan“ prasibrovė į Čempionų lygos ketvirtfinalį © AP nuotr.

„Milan“ komanda pasiekė savo. Italijos klubui po ilgesnės pertraukos pavyko sublizgėti UEFA Čempionų lygoje ir patekti į ketvirtfinalio etapą.

Stefano Pioli auklėtiniai atsakomajame aštuntfinalio serijos susitikime išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 prieš „Tottenham“ komandą ir dėka laimėto pirmojo mačo namuose (1:0) sulaukė žalios šviesos žengti tolyn.

Anglai rungtynes baigė nepilnos sudėties – 77–ąją min. antrąją geltoną kortelę užsidirbo C. Romero.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė keliais pavojingais išpuoliais, bet įvarčių pasiekti nepavyko.

50–ąją min. savo meistriškumą turėjo pademonstruoti F. Forsteris, kuris atmušė B. Diazo smūgį.

Nors abi komandos dar turėjo progų įmušti, tačiau rezultatas taip ir liko nepakitęs – 0:0.