Ukrainos rinktinės ir Italijos čempionų "%c00062" puolėjas Andrejus Ševčenko (%p01111) sutiko pratęsti savo kontraktą iki 2009-ųjų. Toks sprendimas turėtų reikšti, kad ukrainietis greičiausiai beveik iki savo karjeros pabaigos liks žaisti Italijoje.

Ankstesnė jo sutartis galiojo iki kitų metų vasaros, tačiau buvo kalbama, kad klubas bijojo, jog turtingasis rusas Romanas Abramovičius gali pervilioti žaidėją į Londono "%c00042".

27-erių metų žaidėjas šį sezoną įmušė 24 įvarčius ir liko pirmas snaiperių saraše, padėdamas klubui iškovoti septynioliktąjį istorijoje "Scudetto".

Ševčenko savo gerą reputaciją užsitarnavo žaisdamas Kijevo "%c00137" komandoje, ir 1999 m. už 26 milijonus eurų perėjo į "Milan". Italų klubas nesigailėjo sumokėjęs tiek pinigų už žmogų iš Rytų Europos, nes šis lygoje varžovų vartininkus nuginklavo 24 kartus, bei tapo pirmuoju, kuris savo debiutiniame sezone iškovojo rezultatyviausio žaidėjo titulą. Sekančiais metais Ševčenko vėl įmušė tuos pačius 24 įvarčius, o praėjusį sezoną kamuojamas traumų pasižymėjo "tik" 14 kartų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos