„Milan“ ekipa ruošiasi sužaisti būsimo Italijos čempionato mačą itin tolimoje šalyje.
ESPN informuoja, kad Massimo Allegri kariauna ketina 24 turo mačą prieš „Como“ perkelti į Australiją.
Anot žiniasklaidos, Italijos federacija neprieštarauja tokiam sprendimui.
Pagrindinė „Milan“ išvykos priežastis – „San Siro“ stadiono užimtumas.
Kitų metų vasario 6 dieną legendinėje arenoje vyks žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą