"Milan" susitvarkė su iš "Serie A" krentančia "Hellas", atsitiesusi "Juventus" įveikė "Bologna" (VIDEO)

„AC Milan“ ekipa „Serie A“ pirmenybėse be didesnio vargo 4:1 susitvarkė su „Hellas“ ekipa ir toliau tęsia kovą dėl šeštosios pozicijos.

Tuo metu „Hellas“ ekipai nebeliko net teorinių šansų išbristi iš pavojingosios zonos. „Hellas“ ekipai liko tik teoriniai šansai pakilti iki 18-osios vietos, tačiau ir tai ekipos neišgelbėtų.

„Milan“ ekipą į priekį 10-ąją minutę išvedė Hakanas Calhanoglu, o 32-ąją minutę Patrickas Cutrone rezultatą padvigubino.

Po pertraukos įvartį pridėjo ir Ignazio Abate, o 85-ąją minutę „Hellas“ ekipa sušvelnino rezultatą kai pasižymėjo Lee Seung-woo.

Paskutinį dūrį sudavė Fabio Borini, kuris 89-ąją minutę įmušė ketvirtąjį komandos įvartį.

Tuo metu dėl titulo kovojanti Turino „Juventus“ ekipa turėjo sunkumų, tačiau vis tiek 3:1 įveikė „Bologna“ futbolininkus.

„Juventus“ ekipa pirmoji praleido įvartį, kai Simone Verdi realizavo 11 m baudinį.

Vis dėlto 51-ąją minutę varžovai padėjo „Juventus“ ekipa išlyginti rezultatą, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Sebastienas De Maio.

Jau 63-ąją minutę rezultatą „Juventus“ naudai persvėrė Sami Khedira, o po 6 minučių paskutinį smūgį sudavė Paulo Dybala.

„AC Milan“ 4:1 „Hellas“
10‘ [1-0] H. Calhanoglu
32‘ [2-0] P. Cutrone
49‘ [3-0] I. Abate
85‘ [3-1] L. Seung-woo
89‘ [4-1] F. Borini

„Juventus“ 3:1 „Bologna“
30‘ [0-1] S. Verdi (11m baudinys)