"Milan" triumfavo "madų sostinės" derbyje (VIDEO)

Trečiadienio vakarą Italijos taurės ketvirtfinalyje vyko itin ataklus Milano derbis.

Abi komandos stengėsi rengti pavojingas atakas nuo pat rungtynių pradžios ir Giacomo Bonaventura bei Suso puikias progas pasižymėti turėjo jau pirmajame kėlinyje.

Dar arčiau šio tikslo buvo "Inter" futbolininkai, kuomet į savus vartus įsimušė vartininkas Antonio Donnarumma, bet vaizdo peržiūra pasinaudojęs teisėjas tikslaus smūgio neįskaitė dėl nuošalėje buvusio Andrea Ranocchia.

Antrojoje susitikimo dalyje vėl ryškiausiai spindėjo Bonaventura ir Suso, o pastarasis galėjo įmušti tikrai ne kartą. Vis dėlto, Samiras Handanovičius vartus saugojo puikiai ir rezultatas pasibaigus pagrindiniam laikui išliko 0-0.

Varžovų gynybą "Milan" futbolininkams galiausiai pavyko pramušti per pratęsimą, kai puikiu Suso perdavimu pasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Patrickas Cutrone. Jo smūgis buvo lemiamas.

Žvelgiant į abiejų ekipų poziciją "Serie A" turnyrinėje lentelėje, šios dvikovos baigtį galima vadinti netikėta, tačiau "Inter" tai yra trečiasis pralaimėjimas iš eilės. Tuo tarpu prie "Milan" vairo neseniai stojęs Gennaro Gattuso ištęsėjo savo pažadą mesti rimtą iššūkį principiniams varžovams, kas turėtų bent kiek sustiprinti jo kėdės tvirtumą.

"Milan" 1 - 0 "Inter" (po pratęsimo)
[1-0] 104' Patrick Cutrone

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10829716" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>